Popularna dziennikarka Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna oraz jej mąż i menadżer w jednej osobie Piotr Jeżyna już od jakiegoś czasu przygotowują się do chrztu swojej córeczki Róży. Podobno pierwotnie para planowała uroczystość na Wielkanoc. Ostatecznie jednak przełożyli ten obrządek na połowę maja. Skąd taka decyzja?

ZOBACZ: PAULINA SYKUT-JEŻYNA zaplanowała chrzciny swojej córeczki! Kiedy się odbędą?

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła powody zmiany daty chrztu na maj z powodu na napięty grafik zawodowy:

Chcieliśmy wykorzystać przerwę między zakończeniem "Tańca z gwiazdami" a Polsat SuperHit Festiwalem.

Mimo iż „Taniec z gwiazdami” nagrywany jest w Trójmieście, a Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie to jednak chrzest ich pięciomiesięcznej córeczki odbędzie się w Puławach, czyli rodzinnym mieście pary. Na okolicznościowej przyjęcie para zaprosi swoich najbliższych do Kazimierza Dolnego. Paulinie udało się już nawet zarezerwować salę w jednej z tamtejszych restauracji:

Mamy już rezerwację. Teraz mogę na spokojnie zająć się przygotowaniami, m.in. kompletowaniem stroju dla mojej córeczki, rozesłaniem zaproszeń i wybraniem menu! – zdradziła prezenterka w jednym z ostatnich wywiadów.

Ostatnio w mediach pojawiło się kilka spekulacji na temat tego, kto będzie podawał małą Różę do chrztu. Dziś już wiemy, że chrzestnymi dziewczynki będą brat Pauliny - Łukasz oraz siostra Piotra – Monika.

Sama uroczystość odbędzie się zaś jedynie w gronie najbliższej rodziny. Nie zmienia to jednak faktu, że i tak doniosą o niej wszystkie media show-biznesowe w tym kraju. O przebiegu tej uroczystości przeczytacie także na gala.pl!