Dziecko Pauliny Sykut-Jeżyny i Piotra Jeżyny przyszło na świat na początku grudnia. Plotki  narodzinach Róży Jeżyny pojawiały się już wcześniej. Dobrą nowiną jako pierwszy pochwalił się Piotr Jeżyna. Dziś to prezenterka pokazała swoje zdjęcie z córeczką Różą.

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna z niecierpliwością oczekiwali przyjścia na świat swojej pierwszej córki, Róży. Przyszli rodzice a swoich Instagramowych profilach nieustannie publikowali zdjęcia z podpisem #happyparents. Doczekali się. Róża Jeżyna przyszła na świat 4 grudnia 2016 roku.

Od tej pory para nie posiada się ze szczęścia. Co chwile na Instagramie zakochanych pojawiają się zdjęcia – a to malutkich stóp Róży, a to dziecięcych bucików. Dziś po raz pierwszy Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała selfie z córeczką!

W jednym  z ostatnich wywiadów prezenterka zapowiedziała, że planuje zostać w domu co najmniej do marca. Dopiero wtedy zamierzza wrócić na plan kolejnej, wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami".  Czy córeczka Róża będzie towarzyszyć jej na planie? Jak na razie niewiadomo.