Paulina Sykut-Jeżyna urodziła córkę tydzień temu. Jako pierwszy dobrą nowiną pochwalił się mąż gwiazdy Polsatu, Piotr Jeżyna. Dumny tata obwieścił w sieci, że wiezie swoje dziewczyny do domu (czyli żonę, Paulinę Sykut-Jeżynę i córkę Różę Jeżynę). Wiadomo było, że poród zbliża się wielkimi krokami. Na kilka dni przed publikacją na Instagramie Piotra, u Pauliny próżno było szukać nowych zdjęć. Prezenterka zamilkła, całkowicie zniknęła z mediów i można było spodziewać się, że nadszedł czas rozwiązania. Tak faktycznie się stało!

Teraz Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się pierwszym zdjęciem córeczki:

 

"Moje szczęście jest już na świecie" - tak, korzystając z tagów, Paulina Sykut-Jeżynaopisała zdjęcie maleństwa. #totalnykosmos #jesteśmyrodzicami - dodała. Zdjęcie w przeciągu godziny zdobyło prawie 4 tys. polubień na Instagramie. Jak wygląda córka Pauliny Sykut-Jeżyny i Piotra Jeżyny? Cóż, fani Pauliny, którzy są ciekawi, czy córeczka Róża jest do niej podobna, będą zawiedzeni. Otóż na zdjęciu widać tylko... nóżki dziewczynki. Twarzy dziecka Pauliny Sykut-Jeżyny i Piotra Jeżyny długo pewnie jeszcze nie zobaczymy... Wiadomo - rodzice chcą jak najdłużej chronić prywatność córeczki.

Paulinie i Piotrowi raz jeszcze serdecznie gratulujemy! Cieszymy się ich szczęściem!

Zobaczcie, jak świeżo upieczeni rodzice małej Róży Jeżyny pozowali do romantycznej sesji zdjęciowej w "Gali". Widać, że są zakochani, prawda?