A miało być tak pięknie! Jeszcze rok temu aktor związany był  z właścicielką klinik stomatologicznych, dr Emmą Kiworkową. Para  planowała nawet ślub, niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Emma Kiworkowa zerwała zaręczyny, ale aktor dzielnie próbował ratować ten związek. Gdy oświadczył się po raz drugi, nie został przyjęty i piękna Pani doktor poprosiła żeby wyprowadził się z jej domu. Paweł przez kilka miesięcy starał się wskrzesić ten związek. Bezskutecznie.

Ukojenie miał znaleźć w ramionach Dominiki Kulczyk. Do czasu. Według naszych informatorów także ta relacja zakończyła się rozstaniem. Para podobno nie jest już razem. O zerwaniu, po raz kolejny miała zdecydować kobieta.

"Dominika i Paweł zerwali. Dominika zrozumiała, że nie jest to mężczyzna dla niej. Rozstali się w kulturalny sposób" - powiedziała nam osoba z bliskiego otoczenia Dominiki Kulczyk.

Czy Paweł Deląg w końcu się ustatkuje? Pytaliśmy jeszcze kilka tygodni temu...Dziś wiadomo już, że sprawy mocno się skomplikowały. Paweł znów jest singlem...