Wiedzieliście, że popularny aktor Paweł Deląg ma syna? A i owszem! Aktor ma na swoim koncie związki z najpiękniejszymi kobietami polskiego show-biznesu – Dominiką Kulczyk, Katarzyną Skrzynecką, Bogną Sworowską, Dominiką Kulczyk oraz Emmą Kiworkową. Niewiele osób jednak pamięta, że zanim gwiazdor zaczął spotykać się ze znanymi kobietami, w jego życiu pojawiła się Katarzyna Gajdarska, którą poznał w krakowskiej szkole teatralnej. To właśnie z nią Paweł Deląg ma syna. Kim jest Paweł Deląg Junior?

ZOBACZ: FOREMNIAK I DELĄG są razem? Aktorzy przyłapani na romantycznej kolacji...

Jak się okazuje, Paweł Deląg Junior to 25-latek, który z pewnością urodę odziedziczył po tacie. Junior na co dzień mieszka w Krakowie i bardzo rzadko towarzyszy tacie na wielkich galach czy innych imprezach branżowych. Nam udało się go jednak namierzyć w sieci. I od razu przekonaliśmy się, że nasze poszukiwania męskiego potomka Pawła Deląga nie były czasem straconym! Zresztą tylko na niego spójrzcie! Młody Deląg to prawdziwe ciacho! Zgadujemy, że z czasem sam ma szansę stać się prawdziwym bożyszczem kobiet. Przypomnimy, przed laty to właśnie jego tata nosił niepodzielnie ten tytuł!

Ostatnim razem mieliśmy okazję podziwiać obu panów na premierze filmuWszystko albo nic” w Warszawie, w którym zagrał tata Pawła. Choć podobieństwo jest uderzające, to jednak wówczas nikt nie pomyślałby, że towarzysz Pawła Deląga to tak naprawdę jego przystojny syn!

SPRAWDŹ TEŻ: AZJA EXPRESS 2 Kto odpadł z programu?

Poprzednim razem mieliśmy okazję zobaczyć Pawła Deląga Juniora dopiero w 2009 roku, gdy wraz z aktorem pojawił się na premierze filmu „Popiełuszko”. Od tego czasu chłopak znacznie wyrósł i zaczął się afiszować na swoich social media miłością do zwierząt: kotów i psów, co od razu skradło nasze serca! Czyż nie wygląda na zdjęciach ze swoimi pupilami doprawdy uroczo?!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda syn Pawła Deląga, Paweł Deląg Junior!