Paweł Domagała - kim jest? Paweł Domagała ma 34 lata i jest artystą zajmującym się aktorstwem oraz muzyką. Urodził się we Wrocławiu, a wychował w Radomiu. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Zasłynął udziałem w takich serialach jak "Barwy szczęścia", "Druga szansa", "Powiedz tak" oraz "O mnie się nie martw". Dużą popularność przyniosła mu jego druga płyta "1984" i singiel "Weź nie pytaj", który był w ostatnich miesiącach jednym z najchętniej granych przez stacje radiowe. Paweł Domagała będzie gościem Kuby Wojewódzkiego we wtorek, 20 listopada. Z tej okazji, przybliżamy Wam jego życie prywatne i zawodowe poniżej.

Paweł Domagała: płyta

Paweł Domagała w listopadzie 2017 roku wraz z Łukaszem Borowieckim wydał debiutancki album “Opowiem Ci o mnie”, który po kilku miesiącach od premiery pokrył się złotem. Po sukcesie pierwszego krążka, Paweł Domagała zdecydował, że czas na drugi. Premiera płyty “1984” miała miejsce 16 listopada 2018 roku i już zbiera świetne recenzje.

Paweł Domagała: żona i dzieci

Żoną Pawła Domagały jest Zuza Grabowska. Aktor poznał swoją przyszłą żonę na pierwszym roku studiów w warszawskiej Akademii Teatralnej. Podobno nieśmiały Domagała nie był na początku pewien, czy może liczyć na jej względy. W końcu Zuza wywodzi się ze znanej i uznanej aktorskiej rodziny (jej ojcem jest Andrzej Grabowski, a mamą – Anna Tomaszewska). Paweł Domagała i Zuza Grabowska od kilku dobrych lat cieszą się jednak rodzinnym szczęściem. W 2011 roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka, Hania. W 2013 para wzięła ślub. W tym roku na świat przyszła ich druga córka.

Paweł Domagała - wiek i wzrost

Paweł Domagała urodził się 19 stycznia 1984 roku i ma 34 lata. Wzrost Domagały to 175 cm.