Paweł Domagała już niedługo zostanie ojcem. Jak podaje magazyn "Świat Seriali", aktor i wokalista oraz jego żona Zuzanna Grabowska spodziewają się swojego drugiego dziecka. Para nie potwierdzała jednak póki co, czy będzie to synek, czy ich druga córka. Aktorski duet zdecydował się z tej okazji nawet na remont generalny swojego mieszkania n Kabatach.

Paweł Domagała po raz drugi zostanie tatą!

Paweł Domagała to nie tylko aktor, ale i wokalista. Zasłynął udziałem w takich serialach jak Barwy szczęścia, Druga szansa, Powiedz tak oraz O mnie się nie martw. Domagała poznał swoją przyszłą żonę na pierwszym roku studiów w warszawskiej Akademii Teatralnej. Podobno nieśmiały aktor nie był na początku pewien, czy może liczyć na jej względy. W końcu Zuza wywodzi się ze znanej i uznanej aktorskiej rodziny (jej ojcem jest Andrzej Grabowski, a mamą – nie mniej doceniana Anna Tomaszewska).

Paweł Domagała i Zuza Grabowska od kilku dobrych lat cieszą się jednak rodzinnym szczęściem. W 2011 roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka, Hania. W 2013 para wzięła ślub. Teraz małżonkowie spodziewają się swojego drugiego dziecka.

Pawłowi i Zuzie serdecznie gratulujemy i czekamy na informację, czy ród Domagałów o Grabowskich powiększy się o kolejną dziewczynkę, czy jednak o chłopca?