Paweł Góral urodził się 7 kwietnia 1989 roku w Brodnicy, gdzie uczęszczał do I Liceum Ogólnokształcącego. Nie ukrywa, że zamiłowanie do występów i rozśmieszania ludzi przejawiał już jako dziecko.

Już od wczesnych lat wykazywałem duże zainteresowanie światem artystycznym, dając liczne solowe występy w przedszkolu oraz parodiując godzinami słynne wówczas skecze polskiego kabaretu i satyry – czytamy na jego oficjalnej stronie internetowej.

Po ukończeniu szkoły średniej kształcił się w Trójmieście – studiował inwestycje i nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim oraz aktorstwo w Studium Wokalno-Aktorskim im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

Paweł Góral – kariera aktorska

Jako aktor Paweł Góral związany był do tej pory m.in. z Teatrem Muzycznym w Gdyni, studiem filmowym MTL Maxfilm, Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, Teatrem Muzycznym ROMA, Krakowskim Teatrem VARIETE oraz Teatrem Kwadrat. Telewidzowie mogli go oglądać m.in. w popularnej polskiej telenoweli "M jak miłość".

Paweł Góral w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Paweł Góral jest jednym z ośmiorga uczestników czternastego sezonu popularnego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Swoją przygodę w show rozpoczął od fenomenalnej metamorfozy we Violettę Villas. Premierowe odcinki z jego udziałem można śledzić tej wiosny co piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

Paweł Góral – Instagram

Jak przystało na aktora młodego pokolenia, Paweł Góral jest aktywny w mediach społecznościowych. Na jego profilu na Instagramie można znaleźć sporo jego zdjęć, ukazujących nie tylko kulisy jego projektów zawodowych, ale także jego życie prywatne i bliskich. To jednak nie wszystko. Pandemiczna rzeczywistość skłoniła go do stworzenia pierwszego na świecie serialu na Instagramie, emitowanego w ramach InstaStory.

Zarówno sama forma, jak również kreowana przeze mnie postać, spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników tej platformy – wyznaje z dumą.

ZOBACZ TEŻ: Michał Meyer – aktor serialu "Zakochani po uszy" i uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [WIEK, WZROST, ŻONA, DZIECI, INSTAGRAM]