Paweł Królikowski trafił do szpitala. Taką informację podał serwis se.pl. Doniesienia te potwierdził już syn aktora, Antek Królikowski. Przypomnijmy, że to nie pierwsze problemy zdrowotne 58-latka. W 2015 roku aktor znany m.in. z serialu "Ranczo" przeszedł poważny zabieg usunięcia tętniaka mózgu. Podobnej operacji Paweł Królikowski poddał się także w tym roku. Z tego też powodu musiał opuścić finałowy odcinek 11. edycji emitowanego na antenie Polsatu programu "Twoja twarz brzmi znajomo”, którego jest jurorem. Sprawdź, co wiemy o stanie zdrowia aktora.

Paweł Królikowski trafił do szpitala

Paweł Królikowski ma ponownie problemy ze zdrowiem. Smutne doniesienia o tym, że 20 grudnia aktor trafił do szpitala, dziennikarzom potwierdziła rodzina 58-latka.

Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy - powiedział w rozmowie z portalem Pudelek.pl Antek Królikowski

Jak na razie nie wiadomo, z jakiego powodu trafił do szpitala oraz co dolega Królikowskiemu. "Super Express" informuje jedynie, że przebywa na oddziale neurochirurgicznym. Podobno stan aktora jest poważny.

Prywatnie Paweł Królikowski jest mężem znanej aktorki Małgorzaty Ostrowskiej, z którą ma piątkę dzieci. Najstarszy syn pary, Antek, tak jak rodzice również jest popularnym aktorem. Popularność 30-latkowi przyniosły nie tylko role w filmach oraz serialach, ale także związek z Julią Wieniawą.  

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Lis o swoim stanie zdrowia: "Przede mną długa i żmudna rehabilitacja"