Paweł Małaszyński ma poważne problemy ze zdrowiem. 42-letni aktor oraz wokalista doznał urazu kręgosłupa. O alarmującym stanie zdrowia artysty poinformowali fanów w poniedziałek po południu na Facebooku jego koledzy z zespołu Cochise. Z wpisu wynika, że z Małaszyńskim jest obecnie na tyle źle, że rockowa grupa musiała odwołać zaplanowane koncerty.

Niestety, ze względu na uraz kręgosłupa jakiego doznał Paweł przed wczorajszym koncertem w Mikołowie, zmuszeni jesteśmy odwołać również nasz najbliższy koncert przed Luxtorpedą w Białymstoku. Sytuacja jest na tyle poważna, że w ciągu kilku najbliższych dni Paweł ma zakaz wychodzenia na jakąkolwiek scenę, a potem czeka go długotrwała rehabilitacja... - czytamy fan page'u zespołu.

Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa

Paweł Małaszyński założył zespół Cochise w 2004 roku razem z perkusistą Dariuszem Korzeniewskiem, gitarzystą Wojciechem Naporą i basistą Radosławem Jasińskim. Gdy wokalista doznał urazu kręgosłupa, grupa odbywała właśnie trasę koncertową promującą ich najnowszą, piątą już płytę pt. "Swans and Lions" z 2018 roku.

Zdjęcia Pawła Małaszyńskiego i jego żony, Joanny Chitruszko, znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: PATRYK GRUDOWICZ stracił dom w pożarze! W środku była trójka jego rodzeństwa