Paweł Szymański został odkryciem drugiego sezonu "The Voice Kids"! Jedenastoletni chłopiec wprawił w osłupienie jury i publiczność swoim wykonaniem kultowego przeboju "I Have Nothing" z repertuaru Whitney Houston podczas ostatniego odcinka "Przesłuchań w ciemno". Gdy tylko Paweł trafił w wysokie tony, swoje fotele odwrócili wszyscy trenerzy. Dawid Kwiatkowski był pod tak ogromnym wrażeniem głosu młodego uczestnika, że aż stanął na swoim fotelu. - No wreszcie jesteś! Ile można było na Ciebie czekać?! - powiedział z kolei Tomson z Afromental. Paweł ostatecznie wybrał drużynę Dawida. Co wiemy na temat chłopca, który z marszu stał się sensacją 2. edycji programu "The Voice Kids"? Sprawdź już teraz i zobacz jego niesamowity występ poniżej.

Kim jest Paweł Szymański z The Voice Kids? Wiek, hobby

Paweł Szymański z "The Voice Kids" ma 11 lat. Już od pięciu lat gra na perkusji. Jego muzycznym idolem jest Phil Collins. Co ciekawe, muzyka nie jest jego jedyną pasją. Swój wolny czas uwielbia także spędzać w kuchni. Na dowód na "Przesłuchania w ciemno" przyjechał ze swoim własnym wypiekiem - pysznym ciastem bananowym. To się nazywa wszechstronność!

Zobacz występ Pawła Szymańskiego z piosenką "I Have Nothing" od Whitney Houston poniżej. Zdjęcia z jego występu znajdziecie z kolei w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: "Starsza Pani musi fiknąć" - Kwiatkowski i Gessler w nowym programie TVN [ZWIASTUN]