Paweł Tomaszewski wyznał, że jest gejem. Aktor zdecydował się opublikować w mediach społecznościowych swój osobisty komentarz na temat toczącej się w przestrzeni publicznej gorącej dyskusji na temat społeczności LGBT+. 36-latek znany z ról w takich produkcjach, jak "Sztuka kochania", "Amok", "Hotel 52" oraz epizodów w serialach "Na dobre i na złe" i "Ojciec Mateusz" okazał swoje wsparcie dla środowiska mniejszości seksualnych w naszym kraju i przy okazji przyznał, że także jest jego częścią.

Paweł Tomaszewski ujawnił, że jest gejem

Z pełną treścią emocjonalnego wpisu, w którym Paweł Tomaszewski po raz pierwszy wspomniał publicznie o swojej orientacji seksualnej możecie zapoznać się poniżej:

doktor powiedział, że to depresja. utajona. czyli bardziej sprytna (suka). przyjmijmy taką nazwę. ok. niczego to nie zmienia. biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy. ale jak ma być przyjaźniejszy wśród •ludożerców•. i choć w istocie •lgbt to ja•, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole.
ta przynależność tylko częściowo definiuje mojego człowieka. •ważne co masz w głowie, czy masz talent i coś pięknego w sobie•

nie jestem pierwszą homoseksualną osobą w mojej rodzinie. w naszym rodzie. 
ale być może pierwszą, która ma odwagę mówić o sobie i żyć godnie i w prawdzie bez uciekania w nałogi, fikcyjne małżeństwa czy funkcje społeczne / kościelne.

jestem
polakiem, katolikiem a coraz częściej mam wrażenie że mieszkam na białorusi.

i na koniec pytanie: 
co się stało ze znakiem pokoju ? czy on jest jeszcze aktualny ? zawsze lubiłem ten moment podczas mszy. 
dobrego niedzielnego wieczoru
i nadchodzącego tygodnia ! 

Paweł Tomaszewski to kolejny polski aktor, który w ostatnich dniach zdecydował się wyznać publicznie, że jest częścią społeczności LGBT+. Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o tym, że w szczerym wywiadzie dla magazynu "Replika" o swoim homoseksualizmie opowiedział po raz pierwszy znany m.in. z serialu "Barwy szczęścia", Tomasz Mycan.

Zobacz zdjęcia Pawła Tomaszewskiego w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Aktor z "Barw szczęścia" ujawnił, że jest gejem. Opowiedział o związku z mężczyzną