Paweł Tyburski wejdzie do programu "Love Island" chwilę po tym, jak w willi pojawił się jego brat bliźniak! Mieszkańcy Wyspy Miłości będą naprawdę zdezorientowani. I nic dziwnego! Podobnie jak jego brat, Paweł jest brokerem finansowym i prowadzi własną firmę. Choć jest typem imprezowicza, to po ostatnich doświadczeniach z kobietami ma nadzieję, że jego kolejny związek będzie już tym na całe życie. Szuka kochającej i ciepłej dziewczyny, która będzie potrafiła wywołać uśmiech na jego twarzy. Czy znajdzie taką na Love Island?

Kim jest Paweł Tyburski z "Love Island"?

„Moją największą pasją jest sport, sport i jeszcze raz sport. Piłka nożna, MMA i od jakiegoś czasu boks. Kocham ekstremalne sporty wodne. Lubię też imprezować, ale na pewno muszę to ograniczyć, bo było tego za dużo w ostatnim czasie”.

Paweł za swoją mocną stronę uważa… brak słabych stron. Rodzina i przyjaciele uważają, że jest śmieszny, zwariowany i lubi się dobrze zabawić. Największą przyjemność sprawiają mu: seks, sport, imprezy i obecność najbliższych. Ma charakter sportowca – gdy sobie coś postanowi, to dąży do tego za wszelką cenę. Obecnie walczy w federacji MMA, dawniej zawodowo grał w piłkę nożną. W życiu kieruje się dewizą: „Prosiłem Boga, by dał mi siłę. On dał mi problemy, bym nauczył się być silnym”. Do 6 roku życia mieszkał w domu dziecka. Za swój największy sukces uważa to, że wydostał się stamtąd jako normalny chłopak i sportowiec z dużym sercem do ludzi i zwierząt, mimo braku miłości w czasach, gdy najbardziej jej potrzebował.

Jak dotąd Paweł był w trzech poważniejszych związkach. Ma nadzieję, że tym razem trafi na tę właściwą kobietę. Jego przyszła partnerka powinna go wspierać, dawać dużo miłości i ciepła. Musi być opiekuńcza i odpowiedzialna, chciałby też, aby była dobrym materiałem na matkę jego dzieci. Gdyby mógł umówić się z kimś znanym, byłaby to Jennifer Lopez, którą uważa za inteligentną i piękną kobietę z charyzmą i fantastycznym ciałem. Wizualnie jest w 100% w jego typie.

ZOBACZ TEŻ: LOVE ISLAND POLSKA: Piotr i Paweł Tyburscy - kim są bracia bliźniacy? [wiek, Instagram, Fame MMA]