Paweł Wawrzecki na pogrzebie Agnieszki Kotulanki wzbudził niezdrowe emocje. Niestety nie wszystkim spodobała się obecność aktora na uroczystościach pogrzebowych zmarłej 20 lutego 2018 gwiazdy serialu "Klan". Jak relacjonuje "Fakt", wśród wielu zgromadzonych na ceremonii w Legionowie bliskich i fanów, znaleźli się tacy, którzy wprost zaczepiali Wawrzeckiego, a nawet wykrzykiwali w jego stronę bardzo przykre słowa.

Miał pan tupet, że pan tu przyszedł - miał usłyszeć aktor od jednej z osób wychodzących z kościoła po mszy żałobnej.

ZOBACZ: KOTULANKA i WAWRZECKI byli parą. Po rozstaniu zaczęły się problemy aktorki...

Paweł Wawrzecki na pogrzebie Agnieszki Kotulanki

Doniesienia o nieprzyjemnych incydentach na pogrzebie Agnieszki Kotulanki potwierdzają też inne media. Co ciekawe, w obronie Pawła Wawrzeckiego miał stanąć Andrzej Grabarczyk. Serialowy Jerzy z "Klanu" musiał uspokoić niektóre rozemocjonowane osoby mówiąc im, że takie słowa zwyczajnie nie przystają na pogrzebie. Trudno się z nim nie zgodzić.

Skąd wzięły się tak skrajne reakcje na Pawła Wawrzeckiego wśród osób biorących udział w ostatnim pożegnaniu Agnieszki Kotulanki? Domyślamy się, że może chodzić o krążące od dawna plotki na temat tego, że to właśnie po rozstaniu z aktorem w 2005 roku zaczęły się problemy Kotulanki z chorobą alkoholową.

Zdjęcia z pogrzebu Agnieszki Kotulanki możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>