Paweł Wilczak i Joanna Brodzik rozstali się? Od wtorkowej premiery filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego media show-biznesowe żyły niemal tylko tym pytanie. Otóż Wilczak pojawił sięna wydarzeniu, ale towarzyszyła mu piękna blondynka, a nie jego wieloletnia partnerka i matka jego dzieci - Joanna Brodzik. Czy to oznacza, że blondynka u boku Pawła Wilczaka jest jego nową dziewczyną, a związek z Joanną Brodzik to już przeszłość? Sprawdź, co aktor osobiście powiedział na ten temat. Nie krył irytacji!

ZOBACZ TEŻ: ANDRZEJ DUDA po raz pierwszy o rzekomym kryzysie w małżeństwie. Planuje rozwód z Agatą Dudą?

Paweł Wilczak komentuje doniesienia mediów o rozstaniu z Joanną Brodzik

Paweł Wilczak w końcu zabrał głos. W mediach jeszcze przed weekendem pojawiły się informacje na temat towarzyszki aktora. Okazuje się, że ma na imię Ewa i pochodzi z Poznania. Wciąż nie wiadomo o niej jednak nic ponad to. Czy tajemnicza Ewa faktycznie jest nową partnerką Wilczaka? Magazyn Twoje Imperium zapytał aktora o jego nową towarzyszkę i o ewentualne rozstanie z Brodzik. Reakcja aktora była ostra, zwięzła i zdecydowana. Co dokładnie powiedział?

Co to w ogóle za temat jest? Drodzy państwo, dajcie spokój, nie będę tego komentować. To jest  śmiech na sali. Nie będę się tłumaczył.

Jak widać, Paweł Wilczak swoją wypowiedzią nie rozwiał plotek na temat rozstania z Joanną Brodzik i jego domniemanego nowego związku. Czy zwyczajnie chce chronić swoją prywatność? A może po prostu nie chce komentować plotek, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością...? Jak na razie nie wiadomo więc, czy Wilczak i Brodzik się rozstali, czy aktor pojawił się na premierze "Kleru" ze znajomą, a w jego związku wszystko w porządku.

CZYTAJ TEŻ: JOANNA BRODZIK I PAWEŁ WILCZAK rozstali się? Kim jest nowa partnerka aktora?