Kim jest Paweł Zmitrowicz? Takie pytanie zadaje sobie aktualnie wielu widzów polskiego YouTube. Razem z jednym z najpopularniejszych polskich TikTokerów, Dominikiem Rupińskim i Filipem Kłodą, czyli vlogerem znanym pod pseudonimem Smav, stworzył właśnie nową ekipę o nazwie The Blaze House. Składający się z trzech chłopaków skład wraz z początkiem kwietnia zamieszkał w podwarszawskiej rezydencji. Influencerzy planują tam codziennie tworzyć nowe materiały wideo dla tysięcy swoich odbiorców oraz zapraszać wielu gości. Z myślą o tych wszystkich, którzy chcą poznać Pawła nieco bliżej, poprosiliśmy go, aby zdradził nam kilka interesujących faktów na temat swojego życia prywatnego i dotychczasowej kariery.

Paweł Zmitrowicz - tego o nim nie wiedzieliście

Największą pasją Pawła zdecydowanie jest moda. Swoją przygodę z branżą fashion rozpoczął w wieku zaledwie 14 lat, stawiając pierwsze kroki na światowych wybiegach. Po zakończonym kontrakcie zaczął intensywnie działać w sieci, gdzie już od lat gromadzi tysiące osób, które na jego profilu na Instagramie (@pawel_official) szukają nie tylko ciekawych stylizacji czy inspiracji, ale też pomysłu na siebie.

Mieszkaniec The Blaze House ma na swoim koncie współprace z ponad 90 światowymi markami, zarówno z segmentu premium (np. La Mer, Tom Ford, Salvatore Ferragamo, Cos, Tommy Hilfiger Hugo Boss, Jo Malone ) jak i komercyjnymi ( Coca Cola, Zalando ).

Na swoich profilach propaguję idee kupowania mniejszej ilości rzeczy, ale zdecydowanie lepszej jakości - stad współprace z markami z wyższej półki - wyjaśnia nam.

Paweł to jednak nie tylko model i influencer. Już od kilku lat prowadzi swoją agencję social media, która w swoim portfolio ma takie znane marki jak La Mania czy Westwing. Co ciekawe, to właśnie jego agencja jako pierwsza w naszym kraju wprowadzała marki modowe na szalenie popularny dziś TikTok.

Paweł Zmitrowicz prywatnie

Paweł aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie, ale jego rodzinne miasto to Białystok. Niewiele osób wie, że zna on aż trzy języki obce - angielski, francuski i niemiecki. Co łatwo zauważyć obserwując jego profile w mediach społecznościowych, uwielbia podróże. Jedną z jego dobrych znajomych jest popularna influencerka i stylistka, Joanna Biernacka (Ashplumplum).

Zobacz pierwszy film Pawła Zmitrowicza nagrany w domu The Blaze House poniżej.