Niedawno byli zagorzałymi kawalerami. Dziś są głowami rodzin, mężami, ojcami. Maciej Zakościelny, Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski oraz Jan Wieczorkowski nazywani są nowymi amantami polskiego kina, doceniani są nie tylko za talent aktorski, ale również za urodę i urok osobisty.  Zobaczcie, jak przebiegała ich metamorfoza!

Maciej Zakościelny to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Gdy tylko pojawił się na wielkim ekranie, przylgnęła do niego łatka polskiego Brada Pitta. Nic dziwnego, że na koncie ma romanse z wieloma kobietami show-biznesu. U jego boku widywano aktorkę Caity Lotz, modelkę Dianę Tadjudeen oraz Izabellę Miko.

Dziś Maciej Zakościelny jest szczęśliwy u boku modelki Pauliny WykiMówiono, że to kolejna przelotna miłostka polskiego amanta. Zakochani rozwiali jednak wszelkie wątpliwości. Paulina Wyka i Maciej Zakościelny jakiś czas temu zostali rodzicami. To pierwsze dziecko aktora, który nie posiada się z radości.

Zobacz: Maciej Zakościelny o byciu ojcem: Wszystko inne przestało mieć znaczenie [EXCLUSIVE]

Kuba Wesołowski zasłynął z ról w takich filmach i serialach, jak Dlaczego nie!, Kochaj i tańcz czy Na Wspólnej. Aktor spotykał się z Weroniką Książkiewicz, Kasią Sowińską i Zosią Ślotałą. Mówiono, że stracił także głowę dla Olgi Bołądź oraz Marty Wiśniewskiej (Mandaryny).

Dziś Kuba Wesołowski od dziewięciu lat tworzy związek z dziennikarką Agnieszką Szczurek. Para trzy lata temu powiedziała sobie sakramentalne tak. Młode małżeństwo zaledwie kilka miesięcy temu zostało rodzicami małej dziewczynki, Róży.

Zobacz: Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek tak wypoczywają na wakacjach w Grecji. Na tych zdjęciach jest pełno czułości

Antoni Pawlicki bardzo szybko zadebiutował na ekranie kina i od razu został za tę role nagrodzony. Jego urok osobisty przyciągał niejedną kobietę, ale aktor swoje związki starał się trzymać z dala od mediów. Przez 1,5 roku spotykał się z Marią Stefańską.

Od jakiegoś czasu Antoni Pawlicki tworzy udany związek z Agnieszką Więdłochą. Para spotykała się już przed czteroma laty, jednak ich drogi na jakiś czas się rozeszły, ale dziś zakochani tworzą udany związek. Mówi się nawet, że Agnieszka Więdłocha przyjęła oświadczyny aktora.

Zobacz: AGNIESZKA WIĘDŁOCHA I ANTONI PAWLICKI Zaręczyli się!

Jan Wieczorkowski przez wielu nazywany był Piotrusiem Panem, a wszystko przez dosyć luźne podejście do życia i typowo młodzieżowe pasje, takie jak jazda na longboardzie. Aktora łączono m.in. z Moniką Brodką, Reni Jusis czy Patrycją Markowską.

Dziś Jan Wieczorkowski jest szczęśliwym mężem Urszuli Karczmarczyk oraz tatą dwóch synów - Janka i Wincentego. Aktor zmienił swój styl życia i większość czasu poświęca rodzinie.

Zobacz: Jan Wieczorkowski chwali się żoną i synami. Podobni do znanego taty? [ZDJĘCIA]