Penelope Cruz przeszła niesamowitą metamorfozę do roli Donatelli Versace. Co najbardziej widoczne, gwiazda zmieniła kolor włosów na blond! Jak widzieliśmy do tej pory na przeciekowych zdjęciach z planu, aktorka wygląda w nich oszałamiająco! O metamorfozie aktorki, jak i aktorach towarzyszących jej podczas zdjęć do kolejnych odcinków postanowił w wyczerpujący sposób napisać magazyn Entertainment Weekly. Tygodnik zamieścił właśnie w sieci pierwsze oficjalne fotografie z nowej serialowej produkcji prosto z USA. 43-letnia Penelope prezentuje się na nich zjawiskowo w obcisłej sukni z seksownym rozcięciem na nogę wykończonej charakterystyczną dla domu mody Versace agrafką. Uwagę zwraca również intensywnie fuksjowy kolor kreacji oraz towarzyszący jej umięśnieni mężczyźni, którzy prezentują się jedynie w czarnych, kusych slipkach.

ZOBACZ: LADY GAGA wcieli się w serialu w Donatellę Versace

O czym będzie opowiadała serial, w którym zdecydowała się zagrać piękna Penelope? ”Versace: American Crime Story” poruszy wątek morderstwa Gianniego przez seryjnego mordercę, geja - Andrew Cunanana. Brat Donatelli został zabity przed swoją willą w Miami Beach, w której, nomen omen, kręcono sam serial. W opowieści nie zabraknie oczywiście także historii z życia samej Donatelli.

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie z planu serialu „Versace: American Crime Story”. W sesji zdjęciowej zrealizowanej dla magazynu Entertainment Weeky, poza samą Penelope, zobaczymy też Edgara Ramireza w roli Gianniego Versace oraz Darrena Crissa jako Andrew Cunanana. Na nas największe wrażenie zrobiły jednak półnagie zdjęcia Ricky’ego Martina, który w produkcji wcieli się w postać kochanka Gianniego - Antonio D'Amico. Piosenkarz cały czas jest w niesamowitej formie!

Serial "Versace: American Crime Story" składać będzie się z 10 odcinków zrealizowanych na podstawie książki "Vulgar Favors" Maureen Orth. Jego premiera planowana jest na 2018 rok.

Będziecie mieli wystarczająco dużo cierpliwości, żeby czekać tak długo na serial z pięknąPenelope Cruz i półnagim Ricky'm Martinem w rolach głównych? Nam zaczyna się ona już powoli kończyć… ;-)