Penn Badgley i jego żona Domino Kirke powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ukochana aktora, który zdobył popularność dzięki roli Dana w serialu "Plotkara", opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie "obrazu", który okazał się odciśniętym na płótnie łożyskiem. - Jego dom w kształcie serca #40dnipoporodzie - podpisała fotografię informując jednocześnie, że ich syn urodziło się już ponad miesiąc temu. Na instagramowej relacji żony Penna Badgleya pojawiło się również zdjęcie ze wspólnej drzemki z noworodkiem.

Penn Badgley został ojcem. Znamy płeć dziecka

Żona Penna Badgleya ogłosiła swoją ciążę w lutym 2020 roku, ujawniając, że wcześniej dwukrotnie poroniła. - Znów zaczynamy… ciąża po poronieniu to zupełnie inna sprawa. Po dwóch stratach z rzędu byliśmy gotowi się poddać. Przestałam ufać swojemu ciału i zaczęłam akceptować fakt, że to koniec. W czasie pracy jako asystentka porodowa widziałam i słyszałam już wszystko... - napisała wtedy na Instagramie.

Nie wiadomo jeszcze, jak para zdecydowała się nazwać syna. Jest to pierwsze dziecko Penna Badgleya i drugie Domino Kirke - wokalistka ma 11-letniego syna Cassiusa Rileya ze związku z muzykiem Morganem O'Kanem.