Jak pachną poszczególne znaki zodiaku? Odpowiedź na to pytanie postanowili znaleźć eksperci ze znanej amerykańskiej marki The Library of Fragrance, znanej w USA jako Demeter. W efekcie powstała wyjątkowa kolekcja perfum inspirowanych astrologią o wymownej nazwie Zodiac Collection. Dwanaście uniseksowych wód toaletowych idealnie dopasowanych do osób spod wszystkich znaków zodiaku to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą za pomocą odpowiedniego zapachu dodatkowo podkreślić swoją zapisaną w gwiazdach osobowość.

Perfumy dopasowane do znaku zodiaku

Perfumy dla Barana

Bezpośrednim, przywódczym i szczerym osobom spod znaku Barana przypasowany został aromatyczny zapach na bazie bursztynu, bergamotki i kadzidła.

Perfumy dla Byka

Byki cechuje przede wszystkim zdecydowanie, wytrzymałość i... zmysłowość. Dlatego tak bardzo pasuje im owocowo-drzewny zapach na bazie cytryny, sosny, czarnego piżma, drzewa cedrowego i drzewo gwajakowego.

Perfumy dla Bliźniąt

Do towarzyskich, wygadanych i ciekawych świata osób, które urodziły się pod znakiem Bliźniąt, najbardziej pasuje kwiatowo-drzewny zapach z nutami wetiwerii, cyklamenu i kardamonu.

Perfumy dla Raka

Uczuciowe, delikatne i silnie przywiązujące się do ludzi Raki najlepiej poczują się spryskane aromatycznym zapachem na bazie wanilii, ylang-ylang, drzewa i davany.

Perfumy dla Lwa

Ekspresyjny, dumny i pewny siebie Lew najlepiej podkreśli silną energię swojego znaku za pomocą korzenno-drzewnego zapachu z nutami mirtu, drzewa tekowego, czarnego pieprzu i kwiatu pomarańczy.

Perfumy dla Panny

Osoby spod znaku Panny cechuje wnikliwość, odpowiedzialność i staranność. Te pozytywne cechy charakteru podbija u nich niezwykle aromatyczny zapach z nutami piżma, olejku z gorzkiej pomarańczy, kardamonu i brzozy.

Perfumy dla Wagi

Wagi są taktowne, eleganckie i wyrafinowane. Tak samo jak dopasowany specjalnie pod nie drzewno-korzenny zapach z nutami yuzu, goździków, rzadkich lasów i anyżu gwiaździstego.

Perfumy dla Skorpiona

Wnikliwe, nieustępliwe i intensywne osoby spod znaku Skorpiona potrzebują zdecydowanego i silnego bodźca pod postacią cytrusowego zapachu na bazie włoskiej bergamotki, wanilii, cytryny, żywicy, benzoiny i piżma kaszmirowego.

Perfumy dla Strzelca

Skorpiony to osoby otwarte na świat, energiczne i zarażające innych entuzjazmem. Do osób spod tego znaku najbardziej pasuje zapach aromatyczno-korzenny zapach z nutami bursztynu, oud, szafranu, lauru i Mohavei.

Perfumy dla Koziorożca

Wytrwałe, ambitne i praktyczne Koziorożce rozkwitają dzięki kwiatowo-korzennemu zapachowi z takimi szlachetnymi nutami jak czarny kardamon, szałwia i magnolia champaca.

Perfumy dla Wodnika

Niezależne, oryginalne i samowystarczalne osoby spod znaku Wodnika mogą skutecznie podkreślić aurę swojego znaku zodiaku za sprawą aromatycznego, wodnego zapachu na bazie cedru, oud, fiołka i neroli.

Perfumy dla Ryb

Ryby są niesamowicie kreatywne i wrażliwe oraz posiadają niespotykaną intuicję. Ich twórczą energię najlepiej podkreśli wyjątkowo świeży, zielono-wodny zapach z nutami werbeny, limonki, wetiwerii i drzewa tekowego.

ZOBACZ TEŻ: Ulubione perfumy polskich gwiazd. Czym pachną Wieniawa, Chodakowska, Rosati, Janiak i inni?