Zara nawiązała globalną współpracę z Jo Malone CBE, założycielką takich marek, jak Jo Malone London czy Jo Loves. Zarówno hiszpańska sieciówka, jak i mistrzyni perfumiarstwa znane są z dbałości o szczegóły, wprowadzania na rynek ekscytujących produktów i siły tworzenia historii. Brytyjka we współpracy z Zarą, stworzyła kolekcję ośmiu zapachów, którą można kupić w kilku pojemnościach.

“Niezwykle się cieszę, że mogę dołączyć do Zary w tej niesamowitej przygodzie pełnej kreatywności i współpracy. Nasza pierwsza kolekcja oparta jest na globalnym dziedzictwie obu marek: Zara i Jo Loves. W kolekcji używamy komponentów, które od wielu lat bliskie są mojemu sercu. W procesie tworzenia każdy zapach otrzymał własną osobowość i głos, aby opowiedzieć swoją historię w wyjątkowy sposób. Mam nadzieję, że nasza pierwsza kolekcja się spodoba - jest pełna wyobraźni i artyzmu" - mówi założycielka Jo Loves.

Perfumy Zara x Jo Malone: cena

Zapachy z kolekcji Zara Emotions by Jo Malone CBE kupimy w kilku pojemnościach: 10 ml (25,90 zł), 40 ml (69,90 zł) oraz 90 ml (99,90 zł). Dostępne są również zestawy wszystkich zapachów: 8x4 ml (69,90 zł) oraz 8x40 ml (449 zł).

Perfumy Zara x Jo Malone: kiedy w sprzedaży?

Zapachy można kupić w sklepach Zara już od 15 listopada 2019 roku

Perfumy Zara x Jo Malone: zapachy

Kolekcja Zara Emotions by Jo Malone CBE składa się z ośmiu zapachów o nieoczywistych nutach zapachowych:

  • Vetiver Pamplemousse (Grapefruit / Mandarynka / Wetiwer)
  • Ebony Wood (Ziarnko pieprzu / Gożdzik / Drewno hebanowe)
  • Amalfi Sunray (Bergamotka / Mandarynka / Kwiat pomarańczy)
  • Tuberose Noir (Ylang ylang / Tuberoza / Drewno sandałowe)
  • Fleur D’Oranger (Kwiat pomarańczy / Neroli / Ylang ylang)
  • Fleur De Patchouli (Piwonia / Paczouli / Drewno gwajakowe)
  • Bohemian Bluebells (Lawenda/ Drewno sandałowe / Piżmo)