Pete Davidson już nie raz pozwolił sobie na dwuznaczne teksty na temat Ariany Grande na Instagramie, ale tym razem poszedł na całość. Podczas spotkania ze studentami poprzedzającym jego stand-up'owy występ, komik usłyszał pytanie, jak to jest być narzeczonym Ariany Grande. Znany z dość ostrego poczucia humoru 24-latek znowu zawstydził niejedną osobę.

Dokładnie tak, jak sobie wyobrażasz, ale sto razy lepiej. To jest za***iste. Jestem wielkim , wielkim szczęściarzem. Bardzo kochanym i bardzo zadowolonym. A mój k**as jest wiecznie twardy - wyznał Pete Davidson.

Jak można się było domyślać, słowa przyszłego męża Ariany Grande oczywiście odbiły się szerokim echem nie tylko w mediach, ale też wśród miłośników młodej wokalistki. Wielu z nich uznało, że ten żart był nie na miejscu i zwyczajnie woleliby tego nie słyszeć. Nie jest też tajemnicą, że Ariana Grande otwarcie krytykuje seksizm i przedmiotowe traktowanie kobiet.

Narzeczony Ariany Grande żartuje o seksie

Co ciekawe, to już nie pierwszy raz, gdy Pete Davidson wywołuje kontrowersje swoją wypowiedzią. Niecałe dwa miesiące temu narzeczony Ariany Grande wprawił niemal wszystkich w osłupienie niesmacznym żartem na temat zamachu w Manchesterze, do którego doszło przecież po koncercie jego partnerki. Wielu fanów piosenkarki z pewnością życzyłoby sobie, aby wybranek ich idolki czasami ugryzł się w język...

Najnowsze wspólne zdjęcia Ariany Grande i Pete'a Davidsona możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JEFFREE STAR, LAURA LEE, MANNY MUA: o co chodzi w aferze z makijażowymi youtuberami?