Pete Davidson żartuje z rozstania z Arianą Grande! Na dodatek robi to na wizji, w programie Saturday Night Live. Przesadził? Wokalistka Ariana Grande i komik Pete Davidson zaczęli spotykać się w maju b.r., a w czerwcu byli już zaręczeni. Niestety mimo zapewnień, że odnaleźli w sobie bratnie dusze i że z pewnością będą ze sobą do końca życia, para rozstała się w połowie października, zrywając zaręczyny. Jak się okazuje, Pete Davidson stwierdził, że minęła już wystarczająca ilość czasu, aby mógł zacząć żartować ze swojego związku z Arianą Grande. W zwiastunie nadchodzącego odcinka Saturday Night Live, były narzeczony wokalistki postanowił obrócić w żart to, że po tak krótkim czasie oświadczył się gwieździe muzyki pop. Co takiego powiedział?

Pete Davidson żartuje z Ariany Grande

Pete Davidson oświadczył się Arianie Grande po miesiącu związku. Czy to znaczy, że komik ma skłonności do szybkiego zakochiwania się i nieprzemyślanych decyzji i że w przyszłości sytuacja może się powtórzyć? Właśnie na ten temat postanowił zażartować w zwiastunie programu SNL:

"Hej Maggie, jestem Pete. Chcesz się pobrać?" 

Niestety Maggie Rogers, która była gościem programu, odmówiła, co Davidson skwitował smutną miną i opowiedziął:

"Zero do trzech"

Czy więc oznacza to, że przed Arianą Grande, Pete Davidson oświadczył się jeszcze jednej wybrance, która odrzuciła jego zaręczyny? Przypomnijmy, że komik spotykał się wcześniej m.in. z córką amerykańskiego aktora i komika Larry'ego Davida, oraz z gwiazdą show "Girl Code", Carly Aquilino. 

Myślicie, że Ariana Grande będzie zadowolona, że w dwa tygodnie po rozstaniu jej były narzeczony zdecydował się na taki żart na wizji?

Zwiastun odcinka Saturday Night Live obejrzycie poniżej: