Patryk Vega nie zwalnia tempa. Kontrowersyjny polski reżyser opublikował zwiastun swojego trzeciego filmu w tym roku. "Pętla", bo tak brzmi tytuł zapowiadanego od miesięcy filmu o aferze podkarpackiej, to produkcja, której scenariusz oparto na prawdziwych wydarzeniach. Z trailera dowiadujemy się, że w nowym obrazie Vegi poruszone zostaną takie szokujące tematy jak seks z nieletnimi, handel ludźmi oraz tajemnicza śmierć pięściarza Dawida Kosteckiego, znanego pod pseudonimem "Cygan".

"Pętla" - obsada nowego filmu Patryka Vegi

Obok muzy Patryka Vegi, Katarzyny Warnke, i innych ulubionych aktorów reżysera, jak Antoni Królikowski i Piotr Stramowski, zobaczymy także Arkadiusza Nadera oraz Dagmarę Kaźmierską, czyli popularną bohaterkę emitowanego na antenie TTV reality show "Królowe życia". Przypomnijmy, że nie jest to jej debiut na dużym ekranie. Charyzmatyczna celebrytka wcześniej zagrała epizod w filmie "Kobiety mafii 2".

Patryk Vega o nowym filmie "Pętla"

- To fantastyczna historia, której nie było w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki robiąc Carską Rewię. Zatrudniano tancerki, które oferowały seks w totalnej dyskrecji, a w rzeczywistości w pokojach montowano kamery, gdzie nagrywano polityków, biznesmenów, księży i celebrytów. Na koniec dnia te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. Policjanci zamienili się z łowców w zwierzyny, które te nagrania chciały wyciągnąć - mówił Patryk Vega o filmie "Pętla" w rozmowie z Beatą Lubecką z Radia Zet.

Premiera nowej produkcji Patryka Vegi w kinach w Polsce planowana jest na 4 września 2020 roku. Zobacz oficjalny zwiastun reżyserski filmu "Pętla" bez cenzury już teraz poniżej.

ZOBACZ TEŻ: "Dziewczyny z Dubaju" - wiemy, kto zagra tytułowe role w głośnej produkcji!