"Pewnego razu... w Hollywood" z gwiazdorską obsadą, to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Główni bohaterowie filmu, czyli Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i Cliff Booth (Brad Pitt) to oczywiście postaci fikcyjne, ale w nowym filmie Quentina Tarantino, który w pewnej mierze oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, nie brakuje realnych postaci, takich jak sławni aktorzy i... słynni przestępcy końca lat 60. ubiegłego wieku.

Na ekranie pojawiają się m.in. brutalna zamordowana żona Romana Polańskiego (Rafał Zawierucha), czyli młoda aktorka Sharon Tate (Margot Robbie) oraz morderca-psychopata Charles Manson (Damon Herriman), a także takie ikony amerykańskiej popkultury, jak Bruce Lee (Mike Moh) oraz Burt Reynolds (James Marsden).

Bohaterowie "Pewnego razu... w Hollywood"

Z okazji zbliżającej się polskiej premiery "Once Upon a Time in Hollywood" (16 sierpnia 2019) przygotowaliśmy dla was fotograficzne zestawienie aktorów i granych przez nich realnych postaci. Kto jest najbardziej podobny do swojego bohatera? Przekonajcie się już teraz, przeglądając naszą GALERIĘ >>

SPRAWDŹ TEŻ: Orange Is the New Black - zobacz, jak gwiazdy serialu wyglądają naprawdę! [ZDJĘCIA]