Phill Collins wystąpi w Polsce! Słynny angielski piosenkarz, znany powszechnie jako wokalista brytyjskiej grupy rockowej Genesis, zagra w przyszłym roku w Warszawie. Będzie to jedyny koncert wykonawcy hitów "In The Air Tonight", "Against All Odds (Take a Look at Me Now)", "You Can't Hurry Love" i "Another Day In Paradise" w naszym kraju w ramach europejskiej trasy koncertowej Still Not Dead Yet Live. Kiedy i gdzie wystąpi Phil Collins? Gdzie kupić bilety na jego koncert? Sprawdź szczegóły już teraz PONIŻEJ.

Phil Collins w Polsce 2019 - data, miejsce

Phil Collins wystąpi 26 czerwca 2019 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Stołeczny obiekt będzie mógł pomieścić nawet 50 tys. fanów angielskiego artysty.

Phil Collins w Warszawie 2019 - bilety

Bilety na koncert Phila Collinsa na Narodowym w ogólnej sprzedaży dostępne będą od 30 listopada od godz. 10:00 na stronie organizatora, czyli LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 28 listopada o godz. 10:00 i zakończy się 30 listopada o godz. 9:00. Szczegóły na tej stronie. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 29 listopada o godz. 10:00 i zakończy się 30 listopada o godz. 9:00. Ceny i rodzaje biletów na koncert Phila Collinsa w Warszawie na razie nie są znane.

Phil Collins to jedna z największych ikon współczesnej muzyki. Artysta, który zadebiutował w 1968 roku, ma na swoim koncie w sumie osiem płyt studyjnych, które rozeszły się na całym świecie w nakładzie około 150 mln egzemplarzy. Za swoją twórczość otrzymał m.in. osiem nagród Grammy, sześć Brit Awards, dwa Złote Globy i Oscara za piosenkę "You'll Be In My Heart" do animowanego filmu Disneya "Tarzan".

Odkryłem na nowo moją pasję do muzyki i występów. Nadszedł czas, aby zrobić to wszystko jeszcze raz. Jestem podekscytowany... i to po prostu wydaje się właściwe - pisze Phil Collins w komunikacie ogłaszającym jego trasę.

Zdjęcia Phila Collinsa z ostatnich występów i nie tylko znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: OPEN'ER FESTIVAL 2019 Gwiazdy, wykonawcy, line-up. Wiemy, kto wystąpi!