Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty - news o takiej treści obiegł polskie media już we wrześniu ubiegłego roku. Mijały kolejne miesiące, a lider Ich Troje konsekwentnie unikał udzielenia konkretnej odpowiedzi na pytania o ciążę swojej piątej żony. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie w serwisach internetowych i tabloidach pojawiły się domysły, że pierwsze wspólne dziecko lidera zespołu Ich Troje i tajemniczej Poli być może jest już na świecie.

ZOBACZ: Michał Wiśniewski wziął piąty ślub! "Michał i Paulina powiedzieli sobie 'tak' w ogrodzie"

Na początku czerwca, czyli dokładnie dziewięć miesięcy po tym, jak pierwsze doniesienia o ciąży nowej partnerki Wiśniewskiego pojawiły się w internecie, nareszcie dowiedzieliśmy, jaka jest prawda na ten temat.

Michał Wiśniewski zostanie tatą po raz piąty?

Michał Wiśniewski przez dłuższy czas unikał komentowania nowych plotek na temat swojego życia osobistego. W końcu jednak postanowił udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o ciążę swojej żony. O piąte dziecko zapytał go wprost redaktor naczelny serwisu Plejada.pl. Dzięki temu wiemy już, że Michał Wiśniewski i jego żona Pola aktualnie nie spodziewają się kolejnego potomstwa.

Nie, niestety. Niestety, bo ja się dzieci nie boję - powiedział Michał w rozmowie z Marcinem Cejrowskim.

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski jest ojcem 18-letniego Xaviera i 17-letniej Fabienne z małżeństwa z Martą "Mandaryną" Wiśniewską oraz 14-letniej Etiennette i 12-letniej Vivienne z małżeństwa z Anną Świątczak. Piąta żona artysty także ma czworo dzieci ze swoich poprzednich związków.

Jesteście zaskoczeni, że Michał Wiśniewski jednak po raz piąty nie zostanie ojcem?

SPRAWDŹ TEŻ: Córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak nagrała Hot16Challenge2. Etiennette zachwyca głosem!