Na tę wiadomość z niecierpliwością czekali wszyscy fani "Pięćdziesięciu twarzy Greya". E.L.James, autorka słynnej powieści, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o dacie premiery ostatniej już książki o losach Christiana Greya i Anastasii Steele. "Freed", bo taki tytuł będzie nosiło najnowsze dzieło brytyjskiej pisarki, w całości zostanie przedstawione z perspektywy głównego bohatera.

Christian i Anastasia zostaną poddani ostatecznej próbie, która będzie stanowiła dowód na siłę ich związku - czytamy na stronie wydawnictwa.

"50 twarzy Greya" - kiedy premiera ostatniej części? 

Kolejna powieść E.L.James pojawi się w księgarniach 1 czerwca 2021 roku - dotyczy to jednak tylko i wyłącznie rynku brytyjskiego. Nie wiadomo na razie, kiedy książka trafi w ręce polskich czytelników. 

Przypomnijmy, że pierwsza część kultowej trylogii, która rozeszła się w milionach kopii, była, obejmując lata 2010-2019, najchętniej kupowaną książką za oceanem. Hitem okazała się także ekranizacja bestsellerowego erotyku. W rolę Greya wcielił się Jamie Dornan, zaś Anastasię zagrała Dakota Johnson.

Czy Waszym zdaniem ostatnia część trylogii również okaże się sukcesem?

ZOBACZ TAKŻE: Dom Dakoty Johnson. Jak mieszka Anastasia z filmu "50 twarzy Greya"?