Istnieją 24 kolory rewolucyjnego kosmetyku obiecującego idealny manicure przez co najmniej dwa tygodnie. Mówimy tu o Intelli Gel by Peggy Sage, inaczej pierwszym półtrwałym lakierze, który nareszcie spełnia nasze oczekiwania.

Metoda jest bardzo prosta: polerujemy paznokcie, nakładamy na nie bazę, a następnie na dwie minuty wkładamy paznokcie pod Lampe UV. Do wyboru mamy imponująca paletę kolorów zaklętych w słoiczku lub buteleczce. Masz humor glamour? Wybierz płomienną czerwień lub głęboką purpurę. Ochota na naturalność? Oto pastelowy róż, silky beż lub perłowy róż. Kiedy już zdecydujesz się na kolor, znowu na dwie minuty włóż dłonie pod lampę UV. Ażeby mieć gwarancję połysku, połóż nabłyszczacz Peggy Sage i znowu na dwie minuty włóż paznokcie pod promienie UV.    

Efekt jest na prawdę fantastyczny: twoje paznokcie są sprężyste i błyszczą. Co więcej, lakier trzyma się przez dwa tygodnie! Intelli Gel od Peggy Sage to idealna formuła dla tych z was, które marzą o domowym manicurze i pedicurze dorównującym temu z najlepszych gabinetów kosmetycznych. Home made, połączony ze spotkaniem z koleżankami - tak! Metoda Intelli Gel nareszcie uwalnia nas od nie zawsze eleganckich poprawek ścierającego się po kilku dniach lakieru i gwarantuje efekt sztucznych paznokci przy pozostaniu bliżej natury.

Jak tylko przyjdzie ci ochota na zmianę, zmywacz Intelli Soak rozpuści lakier w mgnieniu oka i pozostanie ci tylko szybkie zdjęcie powłoki lakierowanej.

Pozwól się ponieść letniej fantazji i daj się skusić tej genialnej nowince kosmetycznej!

Intelli Gel by Peggy Sage
Polerka Bloc blanc
Żel baza
Żel kolor w słoiczku  
Specjalny pędzelek
Żel kolorowy w buteleczce
Top coat UV
Zmywacz Intelli Soak
Lampa UV

Więcej informacji na stronie internetowej www.peggysage.com