Rihanna w Cannes miała swoją własną galę. Zorganizowano ją z okazji premiery kolekcji Rihanny dla luksusowej marki biżuteryjnej Chopard. Wiadomo, Festiwal Filmowy w Cannes to okazja, która regularnie przyciąga tysiące znanych, cenionych i bogatych. Dlatego w czasie 11 dni festiwalu luksusowe butiki zarabiają więcej, niż w ciągu całego roku. Dlatego też wiele marek promuje się właśnie podczas festiwalu. Jedną z nich jest oczywiście Chopard. Kolekcja Rihanny nazywa się po prostu RIHANNA ♥ CHOPARD, a składają się na nią naszyjniki, kolczyki, pierścionki i bransolety warte prawdziwą fortunę! Zestaw ze swojej kolekcji dla marki Chopard Rihanna miała na sobie podczas gali inaugurującej jej współpracę z marką.

Kolekcja Rihanny dla Chopard jest inspirowana rodzinnymi stronami artystki, czyli Barbadosem, a także karnawałową atmosferą, w której Riri czuje się jak ryba w wodzie. To właśnie na zaproszenie marki Chopard Rihanna pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes i po raz pierwszy w swojej karierze miała okazję przejść się po wysokich, wyściełanych czerwonym dywanem schodach pałacu. Rihanna miała na sobie wspaniałą białą kreację marki Dior, a do niej oczywiście biżuterię Chopard.

Na wspólnej imprezie Rihanny i marki Chopard pojawiła się plejada gwiazd! Rihannie gratulowały m.in. modelki Bella Hadid, Arizona Muse oraz Kendall Jenner. To właśnieKendall jak na razie uchodzi za najlepiej ubraną gwiazdę w Cannes, choć biała stylizacja Rihanny jest równie wysoko oceniana! Na gali marki Chopard zjawiły się także aktorki Julianne Moore i Isabelle Huppert oraz supermodelki, jak Isabeli Fontana, Eva Herzigova i Adriana Lima. Lima miała na sobie tego wieczoru odważną sukienkę z ażurową biżuteryjną górą, która delikatnie odsłaniała jej piersi. Jednak piersi Limy i tak nie przebiją nagich piersi Emily Ratajkowski - ta odsłoniła w Cannes absolutnie wszystko! Na szczęście im dalej trwa festiwal, tym mniej skandali obserwujemy na czerwonym dywanie. Ostatnio w Cannes zachwyciła Anja Rubik w cudownej sukience marki Saint Laurent. A w niedzielę wieczorem czerwony dywan w Cannes uświetnili swoją obecnością prezydent Lech Wałęsa, Krystyna Janda i Dominika Kulczyk. Dominikę ubrał Tomasz Ossoliński.

Zobaczcie ZDJĘCIA z gali Rihanna x Chopard w Cannes>>