W najbliższych odcinkach serialu „Pierwsza Miłość” dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Paweł (w tej roli ulubieniec nastolatek - Michał Malinowski) wciąż przebywa w szpitalu po tragicznej w skutkach walce. Zmniejszający się obrzęk mózgu powoduje, że Paweł jest w stanie poruszać rękami. Mimo pozytywnych prognoz chłopak wciąż jest w złym stanie psychicznym. Melka (Ewa Jakubowicz) za wszelką cenę próbuje namówić ukochanego do wstania z łóżka i posadzenia go na wózku inwalidzkim. Po namowach chłopak postanawia współpracować. Siada na wózek, co umożliwia mu poruszanie się po szpitalu. Ukradkiem widzi, jak Melka płacze przed budynkiem szpitala. Paweł wie, że to wina jego niepełnosprawności. Postawania sięgnąć po drastyczne kroki i…

Michał Malinowski targnie się na swoje życie!

Serialowy bohater Michała Malinowskiego nie wytrzymuje psychicznie. Zakrada się do pokoju dyżurnego, skąd kradnie leki nasenne. Zdeterminowany Paweł chce skończyć swoją gehennę i postanawia połknąć całą fiolkę tabletek. Nieprzytomnego Pawła znajduje jednak Marysia (Aneta Zając). Czy uda jej się uratować chłopaka już po raz drugi? I jak na tę sytuację zareaguje psychicznie osłabiona Melka?

ZOBACZ: MICHAŁ MALINOWSKI trafił do szpitala! Co się stało serialowemu Pawłowi z "Pierwszej Miłości"?

„Pierwsza Miłość” - gdzie i kiedy oglądać?

Tego dowiemy się już w najbliższych odsłonach „Pierwszej Miłości”. Na premierowe odcinki serialu zapraszamy od poniedziałku do piątku o 18:00 do Polsatu.

A Wy śledzicie losy Pawła, Melki i Marysi? Kto jest Waszym ulubionym bohaterem tej produkcji Polsatu?