Materiał promocyjny

Esthechoc to pierwszy na świecie suplement diety nowej generacji w formie ciemnej czekolady. Jego wpływ na metabolizm starzejącej się skóry został udowodniony naukowo i przebadany klinicznie w Cambridge w Wielkiej Brytanii.  Esthechoc zawiera działający przeciwzapalnie, wspomagający transport tlenu do tkanek najsilniejszy znany nauce antyoksydant – astaksantynę (6 tys. razy silniejszy od witaminy C!) oraz wzmacniające mikrokrążenie w skórze i uelastyczniające naczynia włosowate epikatechiny polifenolowe kakao.

Esthechoc wykorzystuje opatentowaną, wystandaryzowaną technologię Astacelle Crystal Defence System. Poprzez zamknięcie kryształków epikatechin polifenolowych kakao zawartych w ciemnej czekoladzie w astaksantynowo-fosfolipidowych micelach (Astacelles), dostarcza unikalnych kombinacji antyoksydantów do organizmu. Dzięki temu składniki esthechoc są odporne na działanie środowiska kwaśnego w żołądku, a po spożyciu trafiają przez układ chłonny i przewód piersiowy do kąta żylnego, a stamtąd bezpośrednio do tkanek – tym samym omijając wątrobę, uzyskują bardzo wysokie stężenie substancji aktywnych we krwi. Technologia micelizacji substancji w połączeniu z formą czekolady pozwoliły także na znaczne podniesienie biodostępności epikatechin.

Esthechoc osiąga wymierne i znakomite rezultaty w poprawie biomarkerów skóry. Wśród osób, które przyjmowały jedną esthechoc dziennie:

  • Stres oksydacyjny spadł o 72%
  • Utlenowania tkanek wzrosło o 59%
  • Transport tlenu w osoczu wzrósł o 85%*

*Na podstawie badań klinicznych w laboratoriach Lycotec Ltd., Cambridge (Wlk. Brytania)

Esthechoc zawiera tylko naturalne składniki, bez sztucznych substancji słodzących i wypełniaczy oraz ma niską ilość kalorii: jedna kostka zawiera tylko 38 kcal. Jest to produkt bezglutenowy, bez GMO, odpowiedni dla wegan.

Esthechoc podbija serca londyńczyków, gdzie został okrzyknięty „tajną bronią celebrytów i ludzi mody” przez legendarny dom handlowy Harrods. W Polsce jest polecany przez lekarzy medycyny estetycznej oraz gwiazdy telewizji – m.in. Alicję Resich-Modlińską, która testuje jego działanie od kilku miesięcy.

Więcej informacji na www.esthechoc.com

ReChoc to elegancka, zdrowa ciemna czekolada z resweratrolem. Jest to nowa generacja ciemnej czekolady, łączącej to, co najlepsze w kakao i w czerwonym winie.

Podobnie jak esthechoc – ReChoc został stworzony przez Cambridge Chocolate Technologies Ltd. w Wielkiej Brytanii. Jest produkowany przy użyciu prawnie zastrzeżonej technologii wzbogacania PolyFount™, która zapewnia dostarczenie optymalnej ilości polifenoli do krwi.

Dzięki unikalnej technologii ReChoc maksymalizuje biodostępność substancji zwanych polifenolami: epikatechin z kakao i resweratrolu, których dobroczynny wpływ na układ krwionośny oraz spowalnianie procesów starzenia jest szeroko opisywany w literaturze naukowej.

ReChoc zawiera tylko naturalne składniki, bez sztucznych substancji słodzących i wypełniaczy. Jest pozbawiony alkoholu i ma niską ilość kalorii: jedna kostka zawiera tylko 52 kcal. Jest to produkt bezglutenowy, bez GMO, odpowiedni dla wegan.

Więcej informacji na www.rechoc.com