Koncert Pink w Polsce to spełnienie marzeń tysięcy fanów wokalistki z naszego kraju. Amerykańska artystka oficjalnie ogłosiła, że już wkrótce po raz drugi wystąpi nad Wisłą. Skąd to wiemy? Autorka hitów "Just Like a Pill", "Who Knew", "Just Give Me A Reason" i "What About Us" umieściła na swoich profilach w serwisach społecznościowych filmik, w którym ogłasza, że przyjedzie do Europy w ramach światowej trasy koncertowej Beautiful Trauma World Tour. Ku ekstazie polskich fanów, z nagrania jednoznacznie wynikało, że jednym z miast, które odwiedzi Pink jest Warszawa. Znamy już wszystkie szczegóły!

Koncert Pink w Polsce

Kiedy i gdzie wystąpi Pink w Polsce? Europejska część trasy piosenkarki zaplanowana jest na lato 2019 roku. Przed polską publicznością Pink wystąpi 20 lipca 2019 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Szczegóły na temat sprzedaży biletów znajdziecie >> TUTAJ <<

Warto dodać, że zainteresowanie koncertem Pink w Polsce jest ogromne. Przypomnijmy, że artystka do tej pory wystąpiła w naszym kraju tylko raz i to na dodatek na samym początku swojej kariery - w 2004 roku podczas jednej z pierwszych edycji Open'er Festival w Gdyni.

Zdjęcia Pink z trwającej już trasy koncertowej Beautiful Trauma World Tour znajdziecie w naszej GALERII >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez P!NK (@pink) Paź 13, 2018 o 9:00 PDT

SPRAWDŹ TEŻ: DAWID PODSIADŁO podpalił kolegę z zespołu: "To się wymknęło spod kontroli"