Pink po 15 latach wraca do Polski! Warszawa jest jednym z przystanków na europejskiej części trasy koncertowej Beautiful Trauma World Tour 2019. O tym, że Pink przyjedzie do stolicy naszego kraju ze swoim spektakularnym show dowiedzieliśmy się już parę dni temu dzięki zapowiedzi w formie zabawnego wideo, które pojawiło się na oficjalnych profilach artystki w serwisach społecznościowych. Teraz znamy już wszystkie szczegóły. Organizator koncertu Pink w Warszawie, firma Live Nation Polska, zdradził już najważniejsze informacje odnośnie tego wydarzenia. Kiedy i gdzie wystąpi Pink? Gdzie, kiedy i za ile kupić bilety? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Pink w Polsce 2019 - data, miejsce

Pink wystąpi w sobotę, 20 lipca 2019 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Jest to jedyny koncert gwiazd w Polsce w ramach trasy Beautiful Trauma World Tour 2019.

Koncert Pink w Warszawie 2019 - bilety

Bilety na koncert Pink w Polsce w cenie od 220 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 22 października od godz. 10:00 na stronie LiveNation.pl.

Przedsprzedaż dla fanów rusza już w środę, 17 października o godz. 9:00 i potrwa do czwartku, 18 października do godz. 9:00. Przedsprzedaż CITI startuje w czwartek, 18 października o godz. 9:00 i kończy się w poniedziałek, 22 października o 9:00. Szczegóły na tej stronie. Z przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl potrwa od piątku, 19 października od godz. 9:00 do poniedziałku, 22 października do godz. 9:00.

Na koncert Pink na Narodowym dostępne będą także ekskluzywne pakiety VIP.

Zainteresowanie koncertem Pink w Warszawie jest ogromne, dlatego warto nie zwlekać z zakupem wejściówek.