Piotr Adamczyk ma nową dziewczynę? Tak donosi Super Express, który twierdzi, że nową wybranką aktora została młodsza od niego o 19 lat modelka Playboya, Karolina Szymczak. Przypomnijmy, że w przeszłości Piotr Adamczyk był związany m.in. z Weroniką Rosati. Para była ze sobą dwa lata, niestety ich związek nie przetrwał. Mówiło się, że Adamczyk i Rosati nie dogadywali się w związku z podstawowymi kwestiami dotyczącymi wspólnej przyszłości. Teraz wygląda na to, że aktor ma nową partnerkę. Kim jest Karolina Szymczak?

Piotr Adamczyk ma nową dziewczynę

Kim jest nowa dziewczyna Piotra Adamczyka? Według Super Expressu, 47-letni aktor spotyka się z o 19 lat młodszą modelką, Karoliną Szymczak, która swego czasu gościła na łamach amerykańskiego Playboya. Oprócz tego dziewczyna próbuje swoich sił jako aktorka i udało się jej wystąpić w filmie "Gwiazdy" oraz serialu "Oko za oko". W przyszłym roku zobaczymy ją w produkcji "Diablo".

"Piotr i Karolina spotykają się prawie rok i bardzo się kochają [...] Przez te wszystkie miesiące starali się zachować swój związek w tajemnicy. Ostatnio jednak już nie kryją się tak bardzo" - zdradza Super Expressowi informator.

Zobaczcie zdjęcia Karoliny Szymczak w naszej GALERII --->