Piotr Adamczyk obchodzi dziś 45 urodziny! Aż trudno uwierzyć, że aktor już od ponad dwudziestu lat króluje na ekranach naszych telewizorów. Dla wielu kobiet jest ideałem mężczyzny – im starszy tym bardziej męski. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać aktora w odważnych scenach  w filmie „Sztuka kochania”, gdzie wcielił się w męża głównej bohaterki. W życiu prywatnym aktualnie Adamczyk jest singlem, ale na koncie ma związki ze znanymi kobietami w polskim show-biznesie.

Jednym z najgłośniejszych związków Piotra Adamczyka z pewnością jest ten najnowszy z Weroniką Rosati. Para była ze sobą prawie dwa lata, niestety ich związek zakończył się. Podobno zakochani rozstali się w wyniku odmiennej wizji przyszłości zawodowej. Jak było naprawdę? Nie wiadomo. Weronika Rosati dziś jest szczęśliwa u boku  ortopedy, Piotra Śmigielskiego. Piotr Adamczyk wciąż jednak pozostaje singlem.

ZOBACZ: WERONIKA ROSATI z ukochanym na Orłach 2017. Czy to pierścionek zaręczynowy?

Piotr Adamczyk nie ma szczęścia w miłości. Choć nigdy nie mógł narzekać na brak powodzenia u płci pięknej, to jednak jakoś nie udało mu się stworzyć stałego związku. Na swoim koncie ma jednak związki ze znanymi kobietami ze świata show-biznesu. Z kim związany był Piotr Adamczyk?  Zobaczcie w naszej galerii wszystkie kobiety Piotra Adamczyka!