Informacja, że Piotr Adamczyk i Weronika Rosati nie są już parą nadal nie przestaje budzić emocji. Wciąż nie cichną spekulacje na temat tego, czy aktor czuje się porzucony i nieszczęśliwy po odejściu młodszej partnerki.

Adamczyk publicznie nie komentuje na razie plotek o rozstaniu, choć jego była narzeczona zdążyła już udzielić jednemu z kolorowych pism obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o szczegółach rozstania.

Aktor zamiast mówić postanowił działać i wyjechał na krótki urlop na słoneczną Majorkę. Jak donosi serwis "Jastrząb Post", Piotr Adamczyk postanowił wykorzystać świetne warunki panujące na hiszpańskiej wyspie i swoje złamane serce leczy jazdą na rowerze. Z pewnością humor poprawia mu też fakt, że w wyprawie towarzyszy mu tajemnicza brunetka!

Gwiazdor podzielił się nawet na Facebooku ich wspólnym zdjęciem, jednak na razie nadal nie wiemy, jaka łączy ich relacja. Wygląda jednak na to, że para świetnie się ze sobą dogaduje.

"Moja najszybsza jazda rowerem w życiu! O mało nie spadłam z roweru ze śmiechu! Dobre czasy z Piotrem" - napisała pod zdjęciem towarzyszka aktora.

Myślicie, że Adamczyk tak szybko znalazł nową miłość?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Piotr Adamczyk - Jest załamany rozstaniem z Rosati?