Kim jest Piotr Czaykowski? Takie pytanie zadają sobie widzowie "Azja Express 2", gdzie ten przystojny brunet występuje w duecie z Michałem Pirógiem. Większość widzów programu i internautów zastanawia się przede wszystkim, co go tak naprawdę łączy ze znanym tancerzem i choreografem. Okazuje się, że Piotr i Michał poznali się w Warszawie już wiele lat temu i od tego czasu są w stałym kontakcie. Wspólny udział w programie "Azja Express" nazywają swoim prezentem z okazji 12 lat przyjaźni. Wbrew pozorom, Piróg i Czaykowski są tylko przyjaciółmi, nie zaś partnerami, jak niektórzy sugerowali. A co wiemy o Piotrze? Skąd wziął się w polskim show-biznesie? Dowiedzcie się!

SPRAWDŹ, kto wygrał Azja Express 2>>

Piotr Czaykowski - seksowny model 

Piotr Czaykowski swoja przygodę w świecie modelingu rozpoczął po obronie pracy magisterskiej. Polak ma na swoim koncie współpracę z takimi prestiżowymi markami jak: Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Tod's czy Roccabarocco. Swoją karierę w świecie mody rozpoczął w... Azji, gdzie robił prawdziwą furorę nie tylko na wybiegach, ale też w sesjach katalogowych wielu marek. Aktualnie ma podpisane kontrakty z trzema zagranicznymi agencjami: Elite Man (Włochy), Francina Models (Hiszpania) i Modelwerk (Niemcy).

Piotr Czaykowski - gorące zdjęcia na Instagramie

Jak większość osób ze świata mody, Piotr Czaykowski aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Profil modela na Instagramie obserwują już ponad 33 tysiące użytkowników serwisu. Co tam można znaleźć? Zdjęcia ze spotkań ze znajomymi, fotki z podróży oraz... cała masa seksownych selfie bez koszulki. Przekonajcie się na własne oczy przeglądając jego profil i naszą GALERIĘ.

Piotr Czaykowski - wiek, wzrost 

Wzrost Piotra Czaykowskiego z pewnością ułatwił mu dobry start w świecie modelingu. 31-letni przystojniak może się pochwalić aż 189 cm wzrostu.

Piotr Czaykowski - "Azja Express 2"

Piotr Czaykowski wziął udział w szalonej wyprawie po Indiach i Sri Lance w drugim sezonie "Azja Express". Jak sobie poradził w programie? O tym możemy się przekonać co środę, o godz. 21:30 w TVN. Trzymacie kciuki za niego i Michała Piróga?