Piotr Fronczewski trafił do szpitala. Te smutne wiadomości pojawiły się we wtorek rano w dzienniku "Super Express”. Jak podaje gazeta, aktor znany z takich produkcji jak "Rodzina zastępcza", „Tato, a Marcin powiedział”, "Sęp", "Superprodukcja" oraz "Akademia Pana Kleksa" pod koniec minionego tygodnia trafił do szpitala w bardzo poważnym stanie. 72-letni Piotr Fronczewski ma być na tyle chory, że lekarze jednego z warszawskich szpitali walczą o jego życie. W tym czasie dyrektor Teatru 6. piętro, Michał Żebrowski, odwołał spektakle z udziałem Fronczewskiego. Czy aktor wie, jaki jest stan zdrowia jego starszego kolegi?

Niestety, nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia! – podsumował Michał Żebrowski.

Piotr Fronczewski w szpitalu. Co mu dolega?

Piotr Fronczewski w Teatrze 6. Piętro grał w spektaklu "Słoneczni chłopcy". Tych w repertuarze teatru w najbliższym czasie jednak nie zobaczymy. W kuluarach mówi się nawet o tym, że Piotr Fronczewski może nie wrócić do pracy jesienią. Bo choć lekarze nie chcą podawać, z jakiej przyczyny aktor trafił do szpitala, to jednak mówi się o tym, że znalazł się w nim z racji na bardzo poważny ubytek na zdrowiu.

Piotr Fronczewski - zdrowie

Mamy jednak nadzieję, że Piotr Fronczewski szybko upora się ze swoimi problemami zdrowotnymi i już wkrótce zobaczymy go zarówno na deskach teatru, jak i w telewizji! Bardzo mu tego życzymy!