Związek Piotra Rubika z jego o 20 lat młodszą żoną Agatą od lat śledzą media. Kompozytor poznał piękną Agatę Paskudzką podczas konkursu piękności, w którym ona brała udział, a on zasiadał w jury. Mimo że wiele osób nie wróżyło temu związkowi przyszłości, Piotr i Agata do dziś tworzą zgrany duet. 

Para ma dwie piękne córeczki - Helenę oraz Alicję. Obie dziewczynki odziedziczyły wielką urodę po mamie. Nic dziwnego, że Agata Rubik chętnie chwali się ich zdjęciami na Instagramie. Od samego początku córeczki pary wzbudzały zresztą zainteresowanie mediów. 

Gdy na świat przyszła Helenka, Piotr Rubik chętnie opowiadał o swoim pierwszym dziecku. Dwa lata po urodzeniu córeczki nagrał wraz z nią piosenkę, pokazując, że oprócz urody, którą otrzymała po mamie, ma także coś po nim - talent wokalny. 

W 2013 roku urodziła się druga córeczka pary, Alicja. Co ciekawe, w jednym z odcinków "Dzień Dobry TVN" Piotr Rubik powiedział, że to Helenka wywróżyła, że będzie miała rodzeństwo. Dziś para chętnie pojawia się w mediach z córeczkami.. Nic dziwnego, bo to małe kopie pięknej mamy.

Dziś, gdy coraz młodsze dziewczynki mają okazję próbować swoich sił jako modelki, wróżymy Helenie i Alicji wielką karierę. Z taką urodą córki Piotra Rubika z pewnością podbiją świat modelingu! Zresztą, zobaczcie sami w naszej GALERII