Piotr Rubik największe sukcesy odnosił w latach 2005-2006. W rozgłośniach radiowych tryumfy święciły wtedy takie piosenki jego autorstwa, jak Niech mówią, że to nie jest miłość czy Psalm dla ciebie. Choć od tamtej pory minęło już 10 lat, kompozytor nadal ma wierne grono fanów.

Mimo że nadal jest aktywny zawodowo, wydaje się, że od dłuższego czasu dla Piotra Rubika najważniejsze jest życie prywatne. Przypomnijmy, że od 2005 r. kompozytor związany jest z Agatą Paskudzką, z którą 21 czerwca 2008 r. wziął jednej z najgłośniejszych wówczas ślubów w rodzimym show-biznesie.

Już rok później Agata i Piotr Rubikowie zostali po raz pierwszy rodzicami. W maju 2009 r. na świat przyszła ich córeczka Helena. Na drugie dziecko zdecydowali się prawie 4 lata później - Alicja również urodziła się w maju, tyle że 2013 r.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Piotr Rubik będzie mieć drugie dziecko

Od tamtej pory dumni rodzice poświęcają każdą wolną chwilę swoim dzieciom. Chwalą się również córkami na portalach społecznościowych. Wielokrotnie Piotr i Agata Rubikowie publikowali zdjęcia z Heleną i Alicją na Instagramie oraz Facebooku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Piotr Rubik z córką Heleną - zobacz wyjątkowe zdjęcie ojca z dziewczynką

Na najnowszym zdjęciach, które opublikowała matka dziewczynek, widać, jak zmieniły się 7-letnia dziś Helena i szczególnie urocza 3-letnia Alicja. 

Podobnie do swoich rodziców?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agata Rubik, żona Piotra Rubika powraca na salony. Bardzo się zmieniła? [ZDJĘCIA]