Panie zostały zaproszone do wzięcia udziału w spotkaniu na podstawie przesłanej ankiety dot. znajomości magazynu, która dostępna była do wypełniania podczas wakacji na Gala.pl. Informacja o wzięciu udziału w akcji opublikowana została również na łamach papierowej ,,Gali”, w letnich numerach. W pierwszej części spotkania Panie wcieliły się w rolę doradcy magazynu, wyraziły swoje opinie, analizowały strony, prezentowały pomysły. W drugiej części spotkania niespodzianką dla zgromadzonych była wizyta Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko, którzy opowiedzieli m.in. o swoje pracy i życiu rodzinnym oraz o tym, jak udaje im się łączyć jedno z drugim, co przecież nie jest takie łatwe w przypadku pary, która ma już trójkę dzieci!

Spotkanie z czytelniczkami "Gali" - co się działo?

W kolejnej części spotkania redaktor naczelna ,,Gali” – Anna Zejdler-Ibisz wraz z wice-naczelną Aldoną Sosnowską-Szczuką przybliżyły zgromadzonym Paniom kulisy pracy nad tytułem: opowiedziały jak wygląda praca w redakcji oraz proces powstawania poszczególnych materiałów, a także ile czasu zajmuje przygotowanie magazynu.

Spotkanie z czytelniczkami "Gali" - partnerzy

Zwieńczeniem tego dnia była wizyta w redakcji, poznanie zespołu oraz grupowe, pamiątkowe zdjęcie. Całe wydarzenie umiliły zaś pyszne przekąski od Gorąco Polecam Nowakowski, The Cold Pressed Juices oraz Słodko Słony, a także prezenty od marki Westwing. Naszym partnerom serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu spotkania, a nasze czytelniczki zapraszamy na kolejne – już za rok!

A jak dokładnie wyglądało to spotkanie? Zobaczcie w naszym materiale WIDEO poniżej: