Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko od lat dzielą pasję do jazdy konnej. Okazuje się, że zarazili nią również swoje dzieci! Konstanty Kraśko właśnie osiągnął duży sukces w tej dziedzinie!

Konstanty Kraśko w Narodowej Kadrze Młodzieżowej

Sukcesem swojego 13-letniego syna pierwsza w mediach społecznościowych podzieliła się Karolina:

Brak mi słów, pękam z dumy, a jeszcze niedawno był takim małym chłopcem! Powołanie do Narodowej Kadry Młodzieżowej mojego syna Kuby/Konstantego Kraśko wraz z Armstrong i Don Espadron to najwspanialszy prezent na święta dla całej naszej rodziny. Warto mieć marzenia, a jak już się spełnią to dopiero trzeba bardzo ciężko pracować - napisała.

Nie będzie zachwycony, że się chwalę jego sukcesami, ale to dla nas całe życie, ogromna pasja i to już zaczynając od Pradziadka Ludwika Ferensteina - dodała szczęśliwa mama.

Poruszający post napisał też dumny tata:

Gdyby nie to, że sam na to ciężko zapracowałeś latami treningów - to powiedziałbym, ze to najwspanialszy prezent na święta. Synku - wielkie gratulacje za powołanie do jeździeckiej kadry młodzieżowej Polski. Gdybym miał mieć znowu 13 lat - to chciałbym być Tobą - czytamy na profilu Piotra.

Przypomnijmy, że Piotr i Karolina są rodzicami trójki: Laury, Aleksandra i Konstantego Kuby. Również młodszy syn pary dzieli pasję do jeździectwa.

Na Instagramie posypały się gratulacje, m.in. od cioci Konstantego, Kingi Rusin:

Ciocia Kinga też jest bardzo z Ciebie dumna i ogłasza to publicznie u Twojej mamy na insta! Czasami trzeba. Szczególniej kiedy jest taki powód! - napisała dziennikarka.