Piotr Kraśko do mediów nie trafił przez przypadek. Jego rodzice to producentka filmowa Barbara Pietkiewicz i dziennikarz Tadeusz Kraśko. Niewiele osób pamięta, że macochą znanego prezentera była sama Nina Terentiew, czyli obecny dyrektor programowy Telewizji Polsat, a w przeszłości TVP 2. Siostrą cioteczną Piotra Kraśki jest dziennikarka Monika Zamachowska. Ile Piotr Kraśko ma lat? Kim była jego pierwsza żona? Ile ma dzieci? Odpowiedzi na te i inne pytanie znajdziecie już teraz PONIŻEJ.

Piotr Kraśko - wiek, wykształcenie

Piotr Kraśko przyszedł na świat 11 lipca 1971 roku w Warszawie. W 2018 roku skończył więc 47 lat. Choć z mediami związany był już od najmłodszych lat, m.in. jako prezenter programu młodzieżowego "5-10-15", to tak naprawdę z wykształcenia jest teatrologiem. Po ukończeniu liceum wybrał się bowiem na studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

Piotr Kraśko - żona, dzieci

Piotr Kraśko był żonaty dwukrotnie. Swój pierwszy ślub wziął w 2000 roku z Dominiką Czwartosz. Cztery lata później para wzięła rozwód. We wrześniu 2008 roku jego żoną została Karolina Ferenstein. Małżeństwo doczekało się trojga dzieci. Para wychowuje razem dwóch synów, Konstantego (ur. 16.06.2007) i Aleksandra (ur. 21.10.2009), oraz córkę Laurę (ur. 14.01.2016).

Piotr Kraśko - Instagram

Piotr Kraśko, tak jak większość dziennikarzy, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jego publiczny profil na Instagramie (@p_krasko)obserwuje już prawie 90 tys. użytkowników serwisu. Dziennikarz zamieszcza tam nie tylko zdjęcia i filmy ukazujące kulisy pracy w telewizji, ale także dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym np. fotografiami z wakacji z rodziną.

Piotr Kraśko kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia prowadzącego "Wracajcie, skąd przyszliście" oraz fotografie z jego żoną i dziećmi w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Nie żyje uczestniczka "Top Model"