Piotr Krysiak w książce "Dziewczyny z Dubaju" przedstawia szokujące wyniki swojego dziennikarskiego śledztwa na temat głośnych parę lat temu wyjazdów modelek i celebrytek do Dubaju. Polskie kobiety miały tam rzekomo pracować jako luksusowe dziewczyny do towarzystwa. Dziennikarz związany w przeszłości m.in. z "Wprost", "Życiem Warszawy" i TVP Info nie tylko ujawnił kulisy tego typu wycieczek z udziałem polskich modelek, ale także zdradził, które młode gwiazdy decydowały się na prostytucję w Dubaju. Niektóre z nich znacie z telewizji i pierwszych stron gazet. Co ciekawe, klientami luksusowych dziewczyn do towarzystwa z Polski mieli być nie tylko arabscy milionerzy, ale również bogaci sportowcy i artyści z Polski.

ZOBACZ: POPEK zostanie ojcem po raz drugi! Zdradził płeć i imię dziecka!

Kulisy seksafery w Dubaju

Piotr Krysiak opisuje w swojej książce, że na życie ekskluzywnych prostytutek decydowały się celebrytki, artystki, modelki, a nawet finalistki konkursów piękności. Wiele spośród nich prowadziło podwójne życie, bowiem w Polsce miały swoich stałych partnerów, a nawet mężów i dzieci. Zdaniem dziennikarza większość z nich ukrywała przed najbliższymi, że wyjazd do pracy w roli "hostessy" tak naprawdę oznacza noclegi w najdroższych hotelach, alkohol, narkotyki i seks.

Jedna z nich wygrała nawet konkurs Miss Polonia, druga zdobyła kilka europejskich tytułów, inna była uczestniczką popularnego programu „Top Model”, kolejna zagrała epizod w filmie „Sfora”, a jeszcze inna, jak pisała prasa, została dziewczyną popularnego serialowego aktora - zdradza dziennikarz.

Dziennikarz zapewnia, że swoje śledztwo przeprowadził rzetelnie, m.in. na podstawie aktów sądowych ze sprawy sądowej sutenerek. Warto dodać, że opisane w książce zdarzenia dotyczą lat 2005-2009. Domyślacie się, o kogo może chodzić?

SPRAWDŹ TEŻ: 22-LETNIA MODELKA wyskoczyła z hotelowego okna w Dubaju! Skończyło się jak w przypadku Magdaleny Żuk?