Piotr Kupicha wziął ślub z Eweliną Sienicką. Wokalista zespołu Feel i jego nowa wybranka pobrali się w kompletnej tajemnicy przed mediamia i fanami. Jak donosi "Super Express", ceremonia zaślubin odbyła się niespełna trzy tygodnie temu. I nawet po niej, para nie zdecydowała się pochwalić nikomu tym faktem. Doniesienia o tym, że Piotr Kupicha ożenił się po raz drugi potwierdził już menedżer artysty. Gratulacje!

- Łączy ich miłość, o której nie chcą jednak opowiadać publicznie. Kochają się i to jest najważniejsze - zdradził Piotr Marcin Bachara w rozmowie z tabloidem.

Piotr Kupicha wziął ślub z Eweliną Sienicką

Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka są razem od pięciu lat. Co ciekawe, o ich zbliżającym się ślubie mówiło się już w 2016 roku. Jak się okazało, wtedy były to jeszcze niepotwierdzone plotki. Tego lata para w końcu zdecydowała się jednak wypowiedzieć słowa przysięgi małżeńskiej. Kim jest druga żona Piotra Kupichy? Ewelina Sienicka jest dziesięć lat młodsza od swojego partnera. 29-latkę mogą kojarzyć wielbiciele konkursów piękności - jest ona bowiem zdobywczynią tytułu Wicemiss Polonia 2007. W styczniu 2014 roku na świat przyszła córka Kupichy i Sienickiej, Jagoda.

Dla Piotr Kupichy jest to drugie małżeństwo. Wokalista w 2005 roku ożenił się z Agatą Fręś, córką znanej poetki Marty Fox. Z tego związku lider grupy Feel ma dwóch synów, 13-letniego Pawła i 9-letniego Adama. Para wzięła rozwód w sierpniu 2013 roku.

Zdjęcia Piotr Kupichy i jego drugiej żony Eweliny Sienickiej możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: QUEBONAFIDE I NATALIA SZROEDER CAŁUJĄ SIĘ i spacerują za rękę w Sopocie!