Piotr Machalica i jego ukochana są już po ślubie. W sobotę 19 września aktor znany z filmów "Dzień świra", "Jaga" i "Nic śmiesznego" ożenił się z młodszą od siebie o 21 lat partnerką, Aleksandrą. Ceremonia zaślubin miała miejsce w Częstochowie, czyli rodzinnym mieście panny młodej. Jak donosi "Super Express", uroczystość miała charakter cywilny - zarówno gwiazdor, jak i jego wybranka mają bowiem za sobą nieudane małżeństwa, które zakończyły się rozwodami.

Gwiazdy na ślubie Piotra Machalicy

Poza rodziną i bliskimi, na ślubie Piotra Machalicy i jego partnerki pojawiło się spore grono przyjaciół pary ze świata show-biznesu. Jak wynika z relacji obecnych na miejscu reporterów, wśród gości znaleźli się m.in. Katarzyna i Cezary i Żakowie, Paulina i Artur Żmijewscy, Joanna Liszowska i Tomasz Dedek z żoną.

Kim jest żona Piotra Machalicy, Aleksandra?

Wybranka Piotra Machalicy ma 44 lata. Udało nam się dowiedzieć, że jest absolwentką IV Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Częstochowie. Aleksandra od lat spełnia się w biznesie. Aktualnie jest właścicielką hotelu Sonex i restauracji Astoria w Częstochowie.

ZOBACZ: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub! "Miłość jest najważniejsza"