Piotr i Agata Rubikowie mają dwie córeczki - Alicję i Helenkę. Nie od dziś wiadomo, że ich córki odziedziczyły urodę po mamie, bo ich urodą już od jakiegoś czasu wszyscy się zachwycają. Nic dziwnego, bo zarówno Alicja, jak i Helenka  mają typowo słowiańską urodę. Wczorajszego wieczoru córki Piotra Rubika w towarzystwie taty pojawiły się na pokazie Roberta Kupisza.

Piotr Rubik i Agata Paskudzka uznawani są za jedną z najpiękniejszych par w naszym kraju. Poznali się w 2005 roku. Trzy lata później wzięli ślub, który szybko został okrzyknięty jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. Ich związek od lat śledzą media. Kompozytor poznał Agatę Paskudzką podczas konkursu piękności, w którym ona brała udział. On zasiadał wówczas w jury. Nie byłoby w tym nic dziwnego ani zaskakującego, gdyby nie fakt, że Piotr Rubik jest starszy od swojej partnerki o 20 lat. Dziś Piotr i Agata tworzą zgraną parę.

W 2009 roku na świat przyszła ich pierwsza córeczka Helena. Piotr Rubik nie posiadał się ze szczęścia. Tak bardzo spełniał się w nowej roli, że dla swojej córki napisał nawet piosenkę! Cztery lata później na świecie pojawiła się kolejna córka pary, Alicja. Od tamtej pory Piotr Rubik każdą wolną chwilę poświęca córkom. Para chętnie chwali się zdjęciami swoich pociech w sieci, dzięki czemu fani mają okazję podziwiać, jak dorastają córki Rubików.  Nie od dziś mówi się, że córki Piotra Rubika powinny pójść w ślady mamy i spróbować swoich sił w modelingu.

Coraz młodsze dziewczynki mają okazję próbować swoich sił jako modelki, więc Helence i Alicji jak najbardziej wróżymy karierę. Z taką urodą z pewnością podbiją świat modelingu. Czyżby dziewczynki zainteresowały modą? Wczorajszego wieczoru mieliśmy okazję zobaczyć je wśród gości na pokazie Roberta Kupisza.

Co prawda, zaproszenie skierowane było dla osób dorosłych, ale dla córek Piotra Rubika zrobiono wyjątek. Czy niedługo będziemy mieli okazję oglądać je w jakiejś kampanii reklamowej? Niedawno 14-letnia córka Anny Przybylskiej, Oliwia, zadebiutowała w roli modelki w kampanii Reserved Kids. Może teraz pora na córki Piotra Rubika?