Piotr Rubik to jeden z najsłynniejszych współczesnych polskich kompozytorów. Karierę rozpoczął w 2005 roku (choć wcześniej tworzył dla wielu znakomitości ze świata muzyki, takich jak choćby Edyta Górniak) i choć od tamtej pory minęło ponad dziesięć lat, muzyk ma wierne grono fanów, a jego piosenki Niech mówią, że to nie jest miłość, Psalm dla Ciebie czy Psalm kochania wciąż święcą tryumfy.

Piotr Rubik nadal jest aktywy zawodowo, ale najwięcej czasu stara się poświęcać rodzinie. W 2005 roku kompozytor związał się z modelką Agatą Paskudzką, z którą trzy lata później wziął ślub, który szybko został okrzyknięty jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie.

W 2009 roku zakochani po raz pierwszy zostali rodzicami. W maju na świat przyszła ich córeczka Helena. Cztery lata później na świecie pojawiła się Alicja. Piotr Rubik tuż po narodzinach pierwszej córeczki chętnie opowiadał w mediach, jak to jest być ojcem. Muzyk tak bardzo spełniał się w nowej roli, że dla córki nagrał nawet piosenkę!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Piotr Rubik będzie mieć drugie dziecko

Od tamtej pory rodzice poświęcają swoim dzieciom każdą wolną chwilę. Para chętnie chwali się swoimi pociechami również w mediach społecznościowych, dzięki temu fani mają okazję podglądać, jak dorastają córeczki pary.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Piotr Rubik z córką Heleną - zobacz wyjątkowe zdjęcie ojca z dziewczynką

Jakiś czas temu Piotr Rubik dyrygował orkiestrą podczas koncertu Wiara, nadzieja, miłość, który został zorganizowany w Warszawie z okazji Światowych Dni Młodzieży. Piosenki Piotra Rubika cieszyły się wyjątkowym uznaniem wśród pielgrzymów. Nic dziwnego, bo kompozytor wraz z orkiestrą przygotowywał utwory na kilka miesięcy przed planowanym wydarzeniem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Paulina Sykut-Jeżyna, Piotr Rubik, Natalia Szroeder i inni podczas koncertu Wiara, Nadzieja Miłość w Warszawie [ZDJĘCIA]

Dziś Piotr Rubik wraz z żoną Agatą i córkami wybrali się na zasłużony wypoczynek. Para zdecydowała się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych i po raz pierwszy pochwaliła się wspólną, rodzinną fotografią.

Zobaczcie, jak za oceanem wypoczywają Piotr i Agata Rubikowie!