Historia ich miłości to materiał na niejedną piosenkę. Piotr Rubik poznał swoją przyszłą żonę Agatę Paskudzką podczas… konkursu Miss Polonia. Od tamtej pory nie mógł przestać o niej myśleć. Para poznała się ponad 10 lat temu i od tamtej pory nie przestaje okazywać sobie czułości.

Zobacz: KLĄTWA NAD KONKURSEM MISS POLONIA Czy to już koniec najsłynniejszego konkursu piękności w Polsce?

21 czerwca 2008 roku Piotr i Agata Rubikowie wzięli ślub. Było to jedno z najgłośniejszych wówczas wydarzeń w polskim show-biznesie. Już rok później na świecie pojawiła się córeczka pary Helena. Piotr Rubik w każdym wywiadzie wspominał, jak bardzo czuje się spełniony. Co więcej, kompozytor stworzył nawet dla córki piosenkę!

Zobacz: PIOTR RUBIK Został ojcem

Cztery lata później Agata i Piotr Rubikowie po raz drugi zostali rodzicami. W maju 2013 roku na świat przyszła Alicja. Od tamtej pory dumni rodzice chętnie dzielą się w sieci zdjęciami swoich pięknych córeczek. Fani często komentują, że dziewczynki są równie piękne, co ich mama.

Zobacz: Piotr Rubik będzie mieć drugie dziecko

Dziś Piotr Rubik obchodzi 48 urodziny. Choć jego ukochana jest młodsza od niego o prawie 20 lat, to jednak zakochani chętnie okazują sobie miłość. Potwierdzają to ich wyjątkowo romantyczne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a pasją, to jednak wybrałbym miłość. Prawdziwy ta- lent, pasja, tak łatwo cię nie opuści, może „zaczekać”. A miłości nie odłożysz, bo możesz ją przegapić. Jeśli jest miłość, trzeba koniecznie za nią pójść, tak jak w piosence: „Nie wstydź się mówić, że kochasz. Nie milcz, bo miłość (...) cię ominie”. A na to nie można sobie pozwolić. Agata wniosła miłość do mojego życia i to jest bardzo ważne. - powiedział Piotr Rubik w wywiadzie dla Gali.

Zobaczcie w naszej galerii pełne czułości zdjęcia Piotra i Agaty Rubików!